SHBA – Bella Hadid festoi më 9 tetor 22-vjetorin e lindjes. Të shumta ishin urimet që i kanë bërë modeles, por ajo çfarë ka bërë më shumë përshtypje për të gjithë dhe për mediat kryesisht është urimi i i të dashurit të saj, The Weeknd.

The Weeknd ka bërë një urim e tij Bella Hadid në Instagram. Edhe pse ai asnjëherë më parë nuk postonte foto me modelen, këtë herë duket se marrëdhënia e tyre është në periudhën e saj më të mirë. I dashuri i saj ka postuar një album fotosh të tyre ndër vite duke i uruar ditëlindjen me një urim special.

‘Gëzuar ditëlindjen engjëll”- shkruan The Weeknd në profiline tij në Instagram. Po ashtu edhe vetë modelja ka postuar foto nga ditëlindja e saj, ku ka festuar me miqtë më të afërt dhe të dashurin. Në këtë 22-vjetor nuk ka munguar dhe një tortë gjigande me katër kate.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb