Bella Hadid ka treguar format e saj trupore teksa pushonte në Gustavia. Modelja bukuroshe është fotografuar në shoqërinë e miqve të saj dhe më pas ka postuar fotot në Instagram.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: