Bella Hadid është një prej modeleve më të paguara në botë. Së fundmi Engjëlli i Victoria Secret ka publikuar në Instagram disa foto nga set-i i fundit fotografik realizuar për firmën e famshme të të brendshmeve.

Bella postoi për 48.3 milion ndjekësit e saj disa foto nga prapaskenat e fushatës të martën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Modelja superyll u fotografua duke shfaqur figurën e saj mahnitëse në një set të brendshme të kuqe për një set fotografik në natyrë. Fotot e postuara në rrjetin social janë komentuar shume dhe kanë marrë shumë zemra.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb