Bella Hadid ka marrë të gjithë vëmendjen teksa ka parakaluar në mbrëmjen e ‘Versace’ me një veshje të kuqe. Modelja 19 vjeçare ka shkëlqyer në sfilatën e Parisit ku me një fustan të gjatë e të ngushtë, ka treguar format e saj. Bella ishte imazhi kryesor në koleksionin e ri të firmës së famshme.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: