Ajo është një nga modelet më të famshme të momentit që shquhet për format dhe bukurinë e saj.

Bella Hadid është shfaqur e mrekullueshme mbrëmjen e të martës teksa dilte nga hoteli i saj në Paris.

Me një fustan të shkurtër transparent që i nxirrte në pah këmbët e saj Bella ka tërhequr vëmendjen e fotografëve që e ndjekin modelen gjithmonë.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb