Bella Hadid ka treguar format e saj të jashtëzakonshme në bikini në setin e fundit fotografik pranë një pishine.

Bella Hadid eshte shfaqur e mrekullueshme në disa foto të postuara në Instagram.

Modelja 21 vjeçare ka marrë shumë like nga fansat e saj për këto foto që besohet se do përdoren për numrin e ardhshëm të Allure.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: