Bella Hadid shkëlqeu teksa pozoi në mënyrë joshëse në një foto të re në rrjetet sociale të hënën. Modelja, 26 vjeçe, veshi një bust vezullues të stolisur me kristale Swarovski për një set fotografik me temë feste.

Ylli i pistës kishte yje në veshët e saj dhe rreth qafës, ndërsa ishte stiluar me një sërë vathësh dhe varëse për fotot magjepsëse.

Në një foto të dytë të shpërndarë në Instagram, bukuroshja brune veshi një unitar ngjyrë rozë me një hark të madh në shpinë, ndërsa ishte ulur sipër kutive të gjelbra, blu, të verdha dhe rozë të grumbulluara në stilin e tortës së dasmës.
Secila prej kutive ishte zbukuruar me një yll, kurorë ose flok bore të bërë nga kristale. Bella ishte e mbështjellë me gjerdan të shumtë, byzylykë dhe mbante vathë të mëdhenj kristali.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Faqja Swarovski në Instagram postoi, ‘@bellahadid prezanton magjepsjen maksimaliste për sezonin e festave.’

Modelja e kopertinës vlerësoi ekipin e stilit në postimin e saj në rrjetet sociale dhe më pas ndau hashtags #Swarovski #OpenTheWonder dhe #IgniteYourDreams.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: