Nëse do të na duhet të jepnim një çmim për yllin më sensual gjatë emergjencës së Covid-19, në vend të parë do të vendosnim Bella Hadid. Në këto muaj modelja amerikane nuk ka humbur rastin për tu shfaqur nudo.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Bella Hadid nuk e ka fshehur kurrë trupin e saj as në të shkuarën, duke u shfaqur plotësisht e zhveshur. Tani që nuk mund të pozojë, edhe pse vetëm përkohësisht, përpara fotografëve më të famshëm të botës, ajo organizon sete fotografik të bëra prej saj. Top modelja, akoma në shtetrrethim në familje, ndihmohet nga motra e saj Gigi Hadid, që është në pritje të fëmijës së saj të parë dhe mamin Yolanda për të realizuar sete fotografike shumë të nxehta.

Nëse në shumë nga set-et e saj fotografike nga karantina është ajo shfaqur me bikini sensuale, në fotot e fundit Bella Hadid ka përdorur një mënyrë më artistike. Me një stil të viteve Shtatëdhjetë, ngjyrë jeshile të Staud dhe një minifund të Tank Air, top modelja shfrytëzon atë që i ofron vila e familjes për ti bërë fotot e saj pikante, duke u shfaqur me veshje trasparente, që i nxjerrin në pah edhe gjoksin.
Ja një seri fotosh të fundit të modeles.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb