Bella ka rrëmbyer vëmendjen sërish. Teksa dje është zhvilluar dita e gjashtë e Festivalit të filmit në Kanë, modelja e famshme ktheu gjithë vëmendjen nga ajo.

Bella zgjodhi një fustan klasik të zi, por të gjithë njerëzit mbetën gojëhapur nga qaforja që kishte zgjedhur ajo.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb