Bella Hadid është shpallur modelja e vitit në ceremoninë e organizuar nga ‘GQ’. Modelja e cila është shfaqur me një fustan të gjatë është emocionuar së tepërmi teksa ka marrë cmimin.
“Kjo është e mrekullueshme. Kam punuar vërtet shumë dhe është shumë e rëndësishme të vlerësohesh për punën tënde”, ka thënë Hadid, e cila cmimin ja ka dedikuar nënës së saj Yolanda Foster, e pranishme në event, e cila vuan nga sëmundja e ‘Lyme’ që prej 2012.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: