Bella Hadid ndodhet në vet-izolim, por ajo shtyn kohën duke marre rreze dielli. Me bikini dhe shumë seksi
ajo merr vitaminën D, siç shkruan edhe vetë pranë fotove te postuara.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Bella Hadid po sfidon koronavirusin duke dalë jashtë me bikini për të marrë rreze dielli në natyrë.

Modelja e njohur ka zgjedhur të kalojë ditët duke bërë joga e duke marrë rreze. Ndryshe nga të tjerët mesa duket Bella nuk po mërzitet aspak nga izolimi në shtëpi sepse ajo di si ta kënaqë veten.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb