Bella Hadid duket se është në një lidhje dashurie me Duke Nicolson
Sipas burimeve të afërta me çiftin, Bella dhe Duke kanë kaluar kohë së bashku në New York, madje ata kanë shijuar një udhëtim së bashku për ditëlindjen e modeles.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Aktroi 21 vjeçar është nipi i ikonës së Hollywood-it, Jack Nicolson, dhe sipas Page Six çifti po takohen së bashku prej disa javësh.

Sipas burimeve të afërta me çiftin, Bella dhe Duke kanë kaluar kohë së bashku në New York, madje ata kanë shijuar një udhëtim së bashku për ditëlindjen e modeles.

Duke është një yll në ngritje në Hollywood. Vitin e kaluar ai u shfaq në filmin horror “Us” dhe pozoj përkrah këngëtares, Lana Del Rey për “cover” e albumit të saj “Norman F** Rockwell”. Së shpejti ai pritet të paraqitet në Dreamland përkrah Gary Oldman, Armie Hammer dhe Evangeline Lilly.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb