Bella Hadid është një nga modelet më të paguara në botë, që gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale.

Bella ka postuar së fundmi në Instagram, foto ku shfaqet me reçipeta të kuqe dhe me fund tyli po të kuq, në një fushatë të re promovuese për “Victoria’s Secret”.

  • foto galeri
  • foto galeri

Mbretëresha e pasarelës u shfaq e shtrirë në një divan, të vendosur në pyll, ndërsa nxjerr në pah format e saj perfekte.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb