Ajo është një nga supermodelet më të reja dhe të mira në industrinë e modës dhe botën e showbiz. Bella Hadid u sigurua që të ruante imazhin e saj teksa ka vëmendjen e të gjithëve në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë mbrëmjen e së mërkurës.

Bukuroshja 19- vjeçare, pa të brendshme, vodhi shfaqjen e veshur me një fustan të kuq që rrezikonte t’i ekspozonte trupin më shumë seç duhej. Hadid dukej mahnitëse teksa ka treguar trupin e saj fenomenal në premierën e “Unknown Girl”.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: