Bella Hadid është shumë aktive në rrjete sociale, ku nuk i kursen fotot provokuese.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Modelja, së fundi ka publikuar dy imazhe, ku shfaqet gjysmë e zhveshur, teksa ka zbuluar pothuajse krejt gjoksin.
E veshur vetëm me mbathje dhe xhaketë, teksa nën të nuk mbante asgjë modelja duket e mrekullueshme.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: