Edhe një herë Bella Hadid ka përforcuar atë që thuhen për të, si femra me format më perfekte. Modelja, e cila është punësuar nga Victoria’s Secret për sfilatën e ardhshme të Parisit, shfaqet në një foto me artistin e saj të make-up, me pantallonat e ulura. Me të brendshme të zeza dhe format e saj perfekte, fotoja është impresionuese.

Me këtë foto intime motra e Gigi Hadid, ka dashur të festojë për linjën e të brendshmeve më të famshme në botë dhe përgatitjet për tu ngjitur në pasarele, duke u shfaqur me të brendshme seksi.
Në pasqyrë përpara parukjerit të saj dhe me taka të larta, ajo tregon për të gjithë fizikun e saj marramendës dhe ndjekësit çmenden pas saj me komente.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: