Modelja e famshme, Bella Hadid nuk di të ndalet.

Së fundi, bukuroshja në fjalë ka realizuar një set te ri fotografik dhe shumë të veçantë.

Si gjithmonë ajo mahnitë me bukurinë dhe linjat e trupit të saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: