“Një vajzë e lumtur”. Bella Thorne provokon fansat e saj me një vello nuseje. Shumë ndjekës kanë pyetur nëse ka ardhur momenti i martesës me të dashurinë e saj këngëtarin Benji, i cili komenton postimin me një ‘Princeshë’. Cifti është shumë i dashuruar me njëri-tjetrin dhe duket se nuk ka më distanca që i ndajnë mes tyre.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

As lockdowni i gjatë nuk ka arritur ti ndajë. Me pak fjalë të dy duket që e kanë shumë seriozisht lidhjen mes tyre.

Që të dy e kanë në plan e konfirmon në një postim të mëparshëm vetë artistja, që në janar ka publikuar një foto të çiftit në barkë në Venecia, gjithmonë në Instagram ku ka shkruar: ‘Një lajm i madh po vjen. Jam kaq e lumtur’. Një mesazh i madh me emoji që nuk lë fare hapësira për dyshime: Një unazë fejese, që tregon se mos vallë tani ka ardhur momenti për të thënë ‘Po’?

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb