Rregullat e vendosura për koronavirusin në Californi nuk e ndalojnë dot dashurinë e tyre. Kështu Ben Affleck, 47 vjeç dhe bukuroshja bond girl Ana de Armas, 31, i lejojnë vetes një shëtitje romantike me qenin e tyre gjata karantinës.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Të përqafuar dhe të kapur për dore të dy shëtisin nëpër zonën e Brentwood në Los Angeles dhe shkëmbejnë shikime të ëmbla dhe të dashura mes tyre.

Pas pushimeve kubane Ben dhe Ana janë kthyer në Los Angeles dhe nuk e fshehin më, duke jetuar historinë e tyre të dashurisë me mes të ditës me diell. Ky sigurisht që nuk është momenti ideal për të dalë shëtitje dhe duhet të mbajmë të gjithë distancë, por duket se çifti po e kalon karantinën bashkë dhe ndajnë bashkë gjithashtu të njëjtin apartament. Ana është shfaqur me xhinse dhe xhakete casual ngjyrë vishnje dhe duket si një vajzë e vogël, teksa ecën përkrah aktorit të çmimit Oscar, edhe ai me një look sportiv dhe berretë baseballi në kokë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb