SHBA

Ben Affleck është i ‘çmenduar’ pas Jennifer Lopez dhe këtë e tregoi edhe kësaj herë kur një fans iu afrua shumë për të bërë një foto.

Çifit ishin duke ecur përgjatë aeroportit “Marco Polo” në Venecia të Italisë, kur një fans u sul rrëmbimthi drejt tyre për të bërë një foto, duke iu afruar shumë J.Lo.

Reagimi i Affleck ishte i menjëhershëm. Ai i doli përpara fansit të bezdisshëm duke e shtyrë atë lehtë, si një truprojë e vërtetë. Menjëherë, reagoi ekipi i sigurisë, i cili shmangu një incident të mundshëm.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb