Gjatë Kupës së Botës kemi parë partneret më të bukura teksa kanë tërhequr vëmendjen. Këtë herë bëhet fjalë për një modele italiane me tatuazhe në trupin e saj, e cila është partnerja e lojtarit Theo Hernandez.

Zoe Cristofoli, ka tërhequr vëmendjen gjatë fazës së grupeve duke mbështetur kombëtaren e Francës.Zoe, 26 vjeç, numëron 1.1 milionë ndjekës në faqen e saj në Instagram, ku poston rregullisht foto të trupit të saj të mbushur me tatuazhe të mrekullueshme.Duket se kjo nuk është hera e parë që bukuroshja ka tërhequr vëmendjen e Shoëbiz-it. Në Botërorin e vitit 2018, ajo është shoqëruar me yllin e atëhershëm të Manchester City, Sergio Aguero jashtë një klubi nate në LA.

Kk
Kk

Yj

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: