Një aksident është shënuar këtë mbrëmje në rrugën Kosova në Vlorë.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin L. J., është përplasur me motorin tip “Honda”. Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i motorit, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i Policisë:

Vlorë/Informacion paraprak

Me datë 23.01.2022, rreth orës 20:30, në rrugën ” Kosova”, Vlorë, automjeti tip “Mercedes Benz”, me drejtues shtetasin L. J., është përplasur me motomjetin tip ” Honda”

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i motomjetit, i cili ndodhet në spitalin Rajonal Vlorë, nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: