Heroi i filmave të aksionit Tom Cruise dhe ylli Hayley Atwell janë ndarë pas një viti lidhje.

Ylli amerikan, 59 vjeç dhe bukuroshja britanike , 39 vjeç, u ndanë gjatë xhirimeve për filmin e ri.

Tomi

Marrëdhënia e tyre dukej se por ata tani kanë rënë dakord të jenë vetëm miq.

Një burim tha për “The Sun” : “Ka qenë një periudhë shumë intensive e xhirimeve së bashku. Ata me të vërtetë shkuan mirë-dhe ata padyshim që të dy janë yje të Hollivudit me pamje shumë të mirë, kështu që kjo bëri një ndeshje të mirë. Por ndërsa filmi i fundit po mbaron, ata kanë vendosur të kthehen në miqësi. Oraret e xhirimeve të tyre janë shumë të plota, dhe Tom ka një sërë angazhimesh të tjera që po vijnë dhe gjithmonë është duke xhiruar me helikopter dhe avion privat. Por ata janë akoma të lumtur të punojnë së bashku. Ashtë turp, por vetëm një nga ato gjëra. Ata ende shkojnë mirë. ”

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: