BERAT- Një shtetas i shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafikim droge dhe falsifikim dokumentesh është arrestuar sot në qytetin e Beratit.
Në pranga ka rënë shtetasi Ridvan Caka, i dënuar me 8 vjet burg për të dyja veprat e sipërpërmendura.
Policia e Beratit bën me dije se ky person strehohej në banesën e tij, në periferi të qytetit.
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: