Lautaro Martinez realizoi një super gol ndaj Liverpool, por për fat të keq nuk ishte mjaftueshëm, me Inter që detyrohet të “laj duart” më Champions League. Sulmuesi argjentinas më në fund u rikthye, i dha sinjalet e para kundër Salernitanas, ndërsa ky gol ndaj Liverpool ishte një konfirmim i fortë.

Një rol të rëndësishëm në këtë rikthim të “demit” ka dhe bashkëshortja e tij, modelja e famshme argjentinase, Agustina Gandolfo e cili i ka qëndruar gjithnjë pranë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Çifti është i pandarë, shfaqen gjithnjë së bashku teksa së fundmi familjes së tyre prej dy vitesh i është shtuar edhe vogëlushja Nina.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb