Parlamenti shqiptar ka çelur sot sesionin e ri parlamentar.

Në seancën e nisur në orën 18:00 ndodhet dhe kryeministri Edi Rama, që prej fillimit, teksa shihet në foto duke biseduar me zv.kryeministren dhe Ministren e Energjisë dhe Infrastrukturës Belinda Balluku.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Kreu i PD-së Sali Berisha ka mbërritur në parlament, i buzëqeshur dhe i shoqëruar nga dy deputetët Albana Vokshi dhe Flamur Noka. Ndërkohë ish-kreu i PD Basha shihet i vetëm, teksa përshëndet gazetarët. Shihni fotot e kapura nga LSA.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb