Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha, mbështet protestën e maturantëve.

Berisha shkruan në “Facebook” se nesër në orën 10:00 maturantët nisin protestën “pa kthim kundër pabesisë Rama-Kushi”.

Postimi i Berishës:

Nesër, në ora 10:00, maturantët nisin protestën pa kthim kundër pabesisë Rama-Kushi, të cilët me provimin kurth me pyetje jashtë programit, dëshmuan veten armiq të ëndërrave më të bukura rinore!

Mbështetje të plotë maturantëve në betejën e tyre të drejtë! sb

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb