TIRANË

Ish-kryeministri Sali Berisha u pyet sot pasi votoi për kreun e PD se nëse do të zgjidhet në krye të kësaj force, i druhet vendimit të Gjykatës së Apelit se mund t’i ndryshojë gjërat.

Ai theksoi se nuk ka vendim që mund të ndal misionin e demokratëve.

“Nuk ka vendim që mund të ndalë këtë mision historik të demokratëve shqiptarë”, deklaroi Berisha.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb