Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha ka shpërndarë në rrjetet sociale pamje ku fillimisht duken kryeministri Rama, ish-ministri Saimir Tahiri dhe ish- zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj.

Fotoja e dytë dhe e tretë janë modifikuar, ku fillimisht është fshirë ish-ministri Tahiri, ndërsa në të tretën kreu i qeverisë ka mbetur vetëm, pasi është fshirë edhe ish zv.kryeministri Ahmetaj.

Si dixhiturë të pamjeve kreu i demokratëve Berisha ka zgjedhur të shkruajë “ Pas nesh e ke ti radhën”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb