TIRANË- Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari si dhe një video për të cilën thuhet se është filmuar në Sukth të Ri në Durrës.
Në video duket një mjegull e dendur, ndërsa Berisha shkruan se është bloza e Gjushit, duke akuzuar kryetarin e Bashkisë Vangjush Dako për situatën e ndotjes.

STATUSI I BERISHËS
Kjo nuk është mjegull por tymi dhe bloza e Gjushit për banorët e Sukthit të ri!
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Berisha Fb
Berisha Fb

Ju lutem postojeni sepse nuk na dëgjon askush nuk është mjegull është tym mbeturinash që digjen është një vrasje e ngadaltë për të gjithë banorët e Sukth i Ri, Durrës, lagje 6, postoje pasi nuk gjejmë zgjidhje asnjë institucion shtetëror.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb