TIRANE- Ish-kryeministri, Sali Berisha poston disa foto në profilin e tij në Facebook, ku duken themelet e një ndërtimi. Duke iu referuar denoncimit të një qytetari dixhital, ai thotë se kryeministri i vendit Edi Rama po ndërton një vilë në Butrint.

STATUSI I PLOTE
Rama po nderton vile familjare brenda ne Butrint!
Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb
pershendetje Doktor nje skandal i madh ne Butrint disa media dhe portale e fshine lajmin thuhet se ndertimi brenda ne park esht i njerit nga larte,vet kryeministrit,skandal i dyfishte
salii

22089854_877388035755438_2257099837075466377_n

22141262_877387979088777_7686521963173698214_n

22195777_877387975755444_2197734780866243823_n

(m.a/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: