Në ditën e 10-të protestës së studenteve, ish-kryeministri Sali Berisha ka ndarë një video nga mbledhja e të rinjve me rektorin e Universitetit të Korçës.

Ish-kryeministri shkruan se studentët guximtarë braktisën takimin me rektorin, të cilën e cilëson ‘skllav’ të kryeministrit Edi Rama.

“Studentet guximtare te Keshillit Studentor te Universitit Fan Noli braktisin takimin me pelesh rektorin skllav te Edvinit.

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e studentit dixhital. sb

kshilli studentor te universitetit te korce s nuk pranojne te bejne dialog me rektorin ali jashari”, shkruan Berisha.

 (BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: