TIRANË- Kreu i qeverisë Rama ka publikuar në Facebook një video gjatë takimit me disa fermerë në Dibër.

Në video shfaqej fermeri Veip Sulkurti, i cili në një nga konventat e Partisë Demokratike e ka quajtur Skëndërbe ish kryeministrin Berisha.

Por në videon që postonte kryeministri fermeri kish nisur ankesat për ‘Skënderbeun”. Ai i ankohej Ramës se Berisha nuk ua bëri rrugën e Arbrit që i premtoi.

 

(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: