VLORË

Ish-kryeministri Sali Berisha është rrethuar nga mbështetësit dhe pas mbylljes së takimit në Vlorë, të cilët e kanë shoqëruar deri në ikje.

Në një prononcim të shkurtër për gazetarin Enrik Mehmeti Berisha tha se ndihet më i frymëzuar se kurrë duke theksuar se PD do të rikthehet më e bashkuar dhe më e fortë se kurrë.

“I frymëzuar, ndihem më i frymëzuar se kurrë. PD do të rikthehet më e bashkuar, më e fortë, më e hapur se kurrë. Më demokratike gjithashtu”, deklaroi Berisha.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: