BERLIN- Festivali i filmit të Berlinit hapi siparin me “Nobody Wants the Night”. Hapja e këtij festivali ka qenë e veçantë dhe do të mbahet mend gjatë. E gjithë kjo falë “arushave të artë” të 31-vjeçares Micaela Schaefer.

Në hapje të edicionit të 65-të të këtij festivali Micaela Schaefer, modelja erotike ka dalë nudo duke mbuluar vetëm pjesët intime me arushë.

Për modelen 31-vjeçare nuk është hera e parë që provokon duke u shfaqur në këtë mënyrë. Së fundmi ajo i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale për të bërë të pasmet. Ajo pretendon se trupi i saj ka formë të përkryer.

Festivali këtij vit i kushtohet kryesisht grave të forta. Micaela i ka paraprirë duke sfiduar temperaturat e ulëta.
(a.h/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb