Bernardo Cilva është përfolur shumë këtë merkato. Mesfushori i Manchester City lidhet me një kalim të mundshëm te Barcelona. Rreth kësaj teme ka folur shoku i tij i skuadrës, Kevin De Bruyne. Belgu ka besim se Silva do qëndrojë në Manchester.

“Për mendimin tim, mendoj se ai do të qëndrojë këtu këtë sezon, kështu që nuk ka asgjë për t’u shqetësuar. Bernardo Silva është thelbësor për ne, shpresoj se ai mund të qëndrojë. Ai e di që këtu e duan shumë” – Tha ai.

 

Yy6

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: