Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë dy nga çiftet më të njohura në showbizin shqiptar.

Dyshja janë në një lidhje prej vitesh, por në vitin 2017 vendosën të kurorëzonin me martesë dashurinë e tyre. Dje, dyshja kanë festuar përvjetorin e martesës dhe nuk ka uruar urimi i Besit për partneren.

Janë ndër çiftet më të njohura dhe më të dashura në publikun shqiptar. Bëhet fjalë

“Urime përvjetori”, ka shkruar humoristi sipër një fotografie të përbashkët duke bashkangjitur edhe një simbol zemre.
Rikujtojmë se çifti simpatik janë prindër të një vajze, Ajka, teksa mbesin aktivë me projektet të ndryshme në karrierat përkatëse.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb