TIRANE – Xhensila Myrtezaj kujton përvjetorin e parë të martesës, me foto të papublikuara. Janë disa momente në jetë që ia vlejnë gjithmonë të kujtohen dhe të përjetësohen! I tillë është kurorëzimi i dashurisë, ardhja në jetë e një fëmije, e shumë gëzime të tjera.

Kështu, për Xhensila Myrtezajn dhe Bes Kallakun, 1 shtatori i vitit të kaluar, ishte data që do t’u ndryshonte jetën. Ata kujtojnë sot përvjetorin e parë të martesës.

Me disa foto të papublikuara më parë, Xhensila ka zgjedhur që ta kujtojë sipas mënyrës së vet këtë ditë të shënuar. Besi dhe Xhensila dy muaj më parë u bënë prindër, të një vajze të cilën e pagëzuan me emrin Ajka.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: