ITALI

Kompania ‘Mediplat’ e njohur në Athinë në fushën e Ortopedisë, ka rrëmbyer çmimin “Best Performance 2019”.

Whatsapp Image 2020 02 11 At 11.56.33 Am (1)
Whatsapp Image 2020 02 11 At 11.56.33 Am (1)

Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve, në Itali në një takim të përvitshëm ‘Gala Awards distributor meeting 2020”, Kompania “Smith & NepheW” përzgjodhi pikërisht “Mediplat” për t’i akorduar çmimin e rëndësishëm “Best Performance 2019”, midis 30 vendeve Europiane që përbëjnë grupin.

Whatsapp Image 2020 02 11 At 11.56.32 Am
Whatsapp Image 2020 02 11 At 11.56.32 Am

Ndërsa e vlerëson si një arritje të shkëlqyer së punës një vjeçare marrjen e këtij çmimi, “Mediplat” thekson se një vit tjetër i vështirë u kurorëzua me një vit tjetër suksesi për ekipin!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: