Ministrja e Jashtme e Shqipërisë, Olta Xhaçka ka uruar Presidentin e 46-të të SHBA, Joe Biden dhe zv/Presidenten Kamala Harris.

Në një urim të shkurtër në tëitter, Xhaçka thotë se sytë e botës tashmë janë tek Biden dhe SHBA.

 

STATUSI NGA OLTA XHAÇKA

Urime Presidentit JoeBiden Zv/Presidentes KamalaHarris. Sytë e botës janë drejt teje!

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb