LOS ANGELES-Beyoncé ka lënë në hije yjet e muzikës në Los Angeles në 11 shkurt, në koncertin në nder të Stevie Wonder.


Këngëtarja ka hipnotizuar publikun në Nokia Theatre jo vetëm me interpretimin saj të këngëve së famshe të artistit soul, si ‘Fingertip’ dhe ‘Higher Grond’ të kënduara së bashku me Ed Sheeran dhe Gary Clark jr, por edhe më fustanin e saj të zi dhe të artë, shumë të shkurtër, që të jepte mundësinë të shihje edhe poshtë tij.(da.xha/BalkanWeb)Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb