Me një dekolte të thellë, një fustan të shkurtër, që i nxjerr në pah format, kështu shfaqet Beyonce në disa foto super seksi që ka publikuar në Instagram, duke çmendur fansat, të cilët si kursejnë zemrat dhe komentet.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Mbretëresha e pop-it së bashku më bashkëshortin Jay-Z, sipas një sondazhi të fundit, janë sipërmarrësit më të fuqishëm në industrinë e muzikës dhe jo vetëm, me 1.4 miliard dollarë.

Ndoshta është kjo arsyeja përse festojnë në rrjetet sociale?

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: