Këngëtarja me famë botërore, Beyonce, është kthyer në kryefjalën e mediave rozë.

Së fundi këngëtarja ka pozuar për koleksionin e saj, të quajtur “Ivy Park” dhe ajo që bie në sy janë format e saj trupore. 39-vjeçarja është shfaqur me një veshje “body” në ngjyrë bezhë, ku në pah ka nxjerrë të pasmet e bëshme.

Ky model i “body” i reklamuar nga Beyonce është tërësisht ndryshe.

Ajo është me mëngë të gjatë dhe këngëtarja e ka përshtatur me çizme, pallto të trashë, kapuç dhe shall, të gjitha në ngjyrë bezhë. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb