Këngëtarja e njohur amerikane, Beyonce, kohëve të fundit ka qenë duke u fokusuar në biznesin e veshjeve të Ivy Park.

Në linjën më të re, ajo ka vendosur që të reklamojë veshjet, ndërsa ka shkëlqyer me pozat e reja, shkruan Mirror.

E veshur me bikini, Queen B ka arritur të marr vëmendje të madhe, teksa i theksonte linjat e bujshme trupore.

Për aksesorë ajo ka zgjedhur që të shkojë me syzë të brendit të saj, kurse viheshin në pah edhe vathët e mëdhenj.

Pamja e saj e mrekullueshme është komentuar mjaft shumë nga miliona ndjekësit në rrjetin social Instagram, të cilët përshkruanin se sa tërheqëse duket.

Vlen të përmendet se gjatë muajit fusht, Beyonce ka qenë duke punuar në albumin “Black Is King”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb