PRISHTINE – Në fjalimin e ceremonisë së përurimit të rrugës që tani do ta mbajë emrin “Beau Biden” – djalit të ndjerë të Joe Biden, zv. Presidentiti amerikan iu tha liderëve kosovarë se nuk duken më mirë se ish-presidentja e vendit, Atifete Jahjaga.

“Ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga mund të them se duket shumë me bukur se të gjithë ju. E pëlqej atë”, tha Biden duke iu drejtuar qeveritarëve të vendit. (express)
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: