Presidenti i SHBA-së, Joe Biden ka uruar Barack Obamën me rastin e ditëlindjes së tij.

Përmes një postimi në Facebook, Biden uron Obamën dhe shprehet krenar, duke e quajtur atë vëlla dhe mik.

“Gëzuar ditëlindjen, Barack Obama. Jam krenar që ju quaj vëlla dhe mik – dhe jam mirënjohës për shërbimin tuaj vetëmohues ndaj këtij kombi”, ka shkruar Biden.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb