KOSOVA

Dëbora e barë ka rënë në Kosovë me rastin e nisjes së vjeshtës. Në fshatin Bajgorë të Mitrovicës kanë filluar të zbardhen kodra e male.

E mërkura është regjistruar dita më e ftohtë e javës në Kosovë. Duket se shqiptarët aty do të kenë një dimër të gjatë përpara.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb