Një 32-vjeçar ka ndërruar jetë në Tiranë, pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Ngjarja ndodhi në fshatin Maknor.

NJOFTIMI I POLICISE
Më datë 21.09.2023, në fshatin Maknor, shtetasi E. D., 32 vjeç dyshohet se aksidentalisht ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, në banesë, dhe për pasojë ka humbur jetën.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: