Një 40-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme, pasi aksidentalisht është rrëzuar nga një bordurë në shkallët e Kuzum Baba-së në Vlorë.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:30 dhe ka ndërruar jetë në vend shtetasi Altin Islamaj.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb