KUKES

Një punëtor ka humbur jetën në Kukës, pasi ka rënë nga një lartësi duke punuar.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur te ura Perbregut ne Rrugën e Kombit, rreth 6 kilometra nga Kukësi.

Viktima është 32-vjeçari Alfred Frroku, punëtor i dublimit të urave.

Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e ngjarjes, por policia ka nisur hetimet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb